Napsali o nás

Zakládáme si na kladných referencích, záleží nám na spokojenosti našich zákazníků

Markéta Slačíková

Co dodat, naše svatba byla opravdu nebeská a to hlavně díky Terezce!
Děkujeme za neuvěřitelnou pomoc ve svatební den. Cokoliv jsem si na svatbě vzpomněla, že je ještě potřeba udělat, přiěšla jsem na místo a vše bylo již hotovo nebo vyřešeno. Člověk si tak mohl užívat toho, co bylo opravdu důležité a nemusel plýtvat časem a energii na všechny ty věci kolem, bez kterých se svatba jednoduše neobejde. Koordinaci svatebního dne doporučuji a budu doporučovat všem, co si chtějí svou svatbu opravdu užit a nechtějí později litovat, že si měli někoho přizvat na pomoc. Ten den je jen jednou za život a je škoda ho trávit stresem, plašením a pobíháním. 
Holkam zároveň dekuji za pomoc pri zdobení lesa, perfektni komunikaci a vstřícnost nejen k nam, ale i hostům. Za nas 10 z 10. DĚKUJEME!

Více info >

Markéta Vagai Dvořáková

Tým Nebeské svatby bych určitě doporučila, od samého začátku bylo vše profesionální a velmi příjemné. Milé a usměvavé slečny, které vyjdou vstříc každému požadavku a se vším dokážou poradit. Byla jsem unešena krásnou květinovou výzdobou, ta byla úplně dokonalá. Velmi mě překvapilo, kolik nápadů a tipů pro místo konání, v jakékoli cenové možnosti, nám bylo nabídnuto. Opravdové profesionálky, které to baví, což je ve výsledku vidět. Nebylo nic, co bych udělala jinak, všechno bylo dokonalé. 

Tímto týmu NS moc děkuji

Více info >

Helena Trnková

Byla jsem zatím na dvou svatbách, které zaštítilo duo z Nebeské svatby a v obou případech jsme byli coby svatebčané naprosto spokojení s organizaci a přátelským přístupem, s kterým svatbu holky organizovaly. Terezka je plná energie, byla všude, kde bylo potřeba, ale zároveň byla velmi nenápadná a decentní ve chvílích, které patřily hlavně novomanželům. Svoji práci si strašně užívá a svým úsměvem a schopností splnit jakékoliv přání novomanželům a svatebčanům je na svatbě dle mého absolutně nepostradatelná! Ať se vám daří, holky! Helena

Více info >

Jiří Skalnik

Profesionální vstřícný a ochotný přístup při plánování svatby mě naprosto ohromil. Nic není pro tyhle usměvavé koordinatorky problém. Svatba dopadla na výbornou a velký dík Nebeské svatbě !!

Více info >

Karolína Šimůnková

Jako host na svatbě kamarádky jsem měla to potěšení, poznat práci „svatební koordinátorky” .Holky byly užasné, jak co se tyče veškeré přípravy na svatbu, tak samozřejmě pak celý ten velký den. V budoucnu agenturu určitě sama oslovím. Všichni jsme si to užili, a to hlavně díky NS. Děkujeme. Přejeme hodně štěstí do budoucna, holky.

Více info >

Co je nového?

Pánové, chcete nejen vypadat stylově, ale i se cítit pohodlně po celý svatební den?  Manemo.cz je správná volba a s radostí vám oznamujeme, že Nebeská svatba navázala s tímto přátelským a profesionálním týmem spolupráci! 


Více info >

Kontaktujte nás

Napište nám, jak byste chtěli prožít svůj svatební den.