Lucie & Tereza

Jsme svatební profesionálky, které mají nápady a odvahu pro originalitu. Na vašem názoru a pocitu nám záleží.

                        Lucie Vitásková

Vy jste dva, my jsme dvě. Nepracujeme vždy dohromady, ale koncept svatby a nápady pokaždé sdílíme. Obě jsme absolvovaly kurz pro svatební koordinátorky prvního a druhého stupně. Důležité jsou pro nás vztahy s klienty založené na důvěře, otevřenosti a přátelském přístupu. Když se s námi podělíte o své představy, můžeme společně vytvořit stavební atmosféru, která ve vás bude žít ještě dlouho poté, co dopijete poslední sklenku sektu a vychutnáte si poslední svatební koláček. 

                        Tereza Vitásková  

 

Proč s námi?

Vaše vize je naší inspirací, kterou dokážeme posunout o něco výš než konkurence

1

Dokážeme Vám, že i zdánlivě nemožné může být splnitelné.

2

SPOLUPRACUJEME POUZE S PROFESIONÁLNÍMI DODAVATELI, KTEŘÍ ZARUČÍ 100% KVALITU.

3

Sledujeme trendy a jsme inovativní.

Náš koníček, Váš vysněný den

Dokážeme Vám, že co děláme myslíme vážně. Záleží nám na Vašem názoru a hodnocení

Jak vznikl nápad na koordinaci svateb?

 

Lucie: Byla jsem jedna z prvních mezi svými kamarádkami, která se vdávala. Měli jsme velkou a náročnou svatbu, což byla ta největší zkušenost. Potom se začaly vdávat moje kamarádky a já byla zahlcena zprávami a otázkami, které se týkaly veškeré organizace. Tereza mi s trochou nadsázky nadhodila, ať si otevřu svatební agenturu. A z nadsázky se stala realita.

Tereza: Vyrůstala jsem v podnikatelské rodině a už v 10 letech jsme věděla, že chci být pánem svého času. Díky zkušenosti z oblasti cateringu vznikl asi rok před Nebeskou svatbou nápad, že bych mohla organizovat firemní večírky, konference, školení nebo teambuldingy. Když mi Lucka nabídla, abych do toho šla s ní, tak jsme neváhala. Svatba na rozdíl od eventu má v sobě něco navíc. Všude kolem vás je samá láska a začátek něčeho nového, to se mi na naší práci líbí nejvíc. Při každém „ano“ stěží potlačuji slzy. Krásné je, že tvoříte něco, na co novomanželé i svatebčané budou vzpomínat celý život.

 

Jak vznikl název Nebeská svatba?

Možná to bude znít jako klišé, ale opravdu to má jisté spojení s filmem Láska nebeská. Ten film milujeme, protože obsahuje tolik podob partnerského citu. Vidíme příběhy obyčejných lidí, které spojuje čistá láska. Láska nebeská – Nebeská svatba. Přišlo rozhodnutí a nyní si nedokážeme představit, že bychom se jmenovaly jinak. Naše svatby jsou „nebeské“, a vždy doufáme, že snoubenci budou prožívat svou lásku nebeskou po celý život. 

Co je nového?

Pánové, chcete nejen vypadat stylově, ale i se cítit pohodlně po celý svatební den?  Manemo.cz je správná volba a s radostí vám oznamujeme, že Nebeská svatba navázala s tímto přátelským a profesionálním týmem spolupráci! 


Více info >

Kontaktujte nás

Napište nám, jak byste chtěli prožít svůj svatební den.